PRECÍZNOSŤ V DETAILE

SKRYTÉ SPOJE, HRANY, NÝTY

Volíme riešenia, ktoré vykazujú technickú precíznosť, a estetickú čistotu v každom detaile. Pohon sme dokonale ukryli priamo do konštrukcie zastrešenia. Okolie bazéna nenarušujeme koľajnicami.

FILOZIFIA DESIGNU

LÍNIE , KRIVKY, ODTIENE

Vieme, čo pre Vás znamená nevtieravá dokonalosť dizajnu. Vnímame význam línií, kriviek a odtieňov pre váš život. Chceme byť spoluarchitekti vášho životného priestoru, a preto ponúkame jediné nekompromisné riešenie.

INOVATÍVNE RIEŠENIE

VÍZIA & INOVÁCIE

Sme česká výrobná firma s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami. Sme vizionári v odbore a nositeľmi nových technických riešení. Ako prvý sme na európskom trhu predstavili integrovaný pohon a mobilnú aplikáciu pre ovládanie zastrešenia. Súhrn inovácií aplikujeme v našich užívateľsky príťažlivých zastrešeniach. Dôkazom úspechov v inováciách je významný podiel exportu na nemecký trh.

OCENENIA

OCENENIA DESIGNU & TECHNOLOGIÍ

Naša neustála snaha o rozvoj a inovácie nezostáva bez povšimnutia technických porôt na výstavách, ktorých sa zúčastňujeme. Sme opakovane držiteľmi významných ocenení v oblasti dizajnu a technológií. Tieto ocenenia sú uznaním našej práce a záväzkom voči našim klientom.