PRECIZNOST V DETAILU

SKRYTÉ SPOJE, HRANY, NÝTY

Volíme řešení, která vykazují technickou preciznost a estetickou čistotu v každém detailu. Pohon jsme dokonale ukryli přímo do konstrukce zastřešení. Okolí bazénu nenarušujeme pojezdovými kolejemi.

FILOSOFIE  DESIGNU

LINIE, KŘIVKY, ODSTÍNY

Víme, co pro Vás znamená nevtíravá dokonalost designu. Vnímáme význam linií, křivek a odstínů pro váš život. Chceme být spoluarchitekty vašeho životního prostoru, a proto nabízíme jediné nekompromisní řešení.

INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ

VIZE & INOVACE

Jsme česká výrobní firma s více než dvacetiletými zkušenostmi. Jsme vizionáři v oboru a nositeli nových technických řešení. Jako první jsme na evropském trhu představili integrovaný pohon a mobilní aplikaci ovládání
zastřešení. Souhrn inovací aplikujeme v našich uživatelsky chytrých zastřešeních. Důkazem úspěchů v inovacích je významný podíl exportu na německý trh.

OCENĚNÍ

OCENĚNÍ DESIGNU & TECHNOLOGIÍ

Naše neustálá snaha o rozvoj a inovace nezůstává bez povšimnutí technických porot na výstavách, kterých se účastníme. Jsme opakovaně držiteli významných ocenění v oblasti designu i technologií. Tato ocenění jsou uznáním naší práce a závazkem vůči našim klientům.