Zastřešení bazénu Prestige line Zastřešení bazénu P7

Rolujte

“Vytvořili jsme pro vás
bezkolejové zastřešení.”

Bezkolejový posun

Bezkolejový posuv umožňuje posuv zastřešení po nerovném terénu. Vymezení zajišťuje pouze lišta, která je pod nejmenším segmentem. Systém je možné použít bez elektrického pohonu (do šířky 4,5 m a délky 8,5 m) nebo s pohonem (do šířky 5,5 m a délky 14 m). Řešení posunu zajišťuje, že bezkolejová konstrukce jezdí rovně. Výsledkem je, že posun nenarušuje vzhled, odpadá čištění kolejiště a není nutno jakkoliv porušit dlažbu.Kolik času a úsilí Vám dalo, než jste vybrali tu nejkrásnější dlažbu ke svému bazénu? Tak proč byste teď měli to krásné obložení kolem bazénu narušit kolejnicemi. Naše zastřešení nepotřebuje koleje, protože dobře zná svůj směr.

Solární pohon

Elektrický pohon integrovaný v konstrukci nenarušuje vzhled ani zástavbu zastřešení a nezasahuje do okolního prostoru. Lze jej použít jak v kolejové tak bezkolejové variantě, v obou variantách je zaručen snadný a komfortní posun. U bezkolejové varianty jsou kolečka uložena, takže konstrukce překonává nerovnosti terénu snadno (až o 50% ). Pohon je napájen slunečními kolektory umístěnými na největším segmentu a není třeba připojení k el síti. Ovládání je možné buď dálkovým ovladačem, případně mobilní aplikací.Pohon jsme ukryli do konstrukce zastřešení. Jediné, co vám může napovědět, že má zastřešení vlastní pohon, je malý solární panel.

Chytré ovládání

Aplikace POPP umožňuje ovládat zastřešení pomocí chytrého telefonu povely otevřít, zavřít a zastavit. Dále zobrazuje informace o teplotě a vlhkosti pod zastřešením a celkový počet jízd. To umožňuje uživateli sledovat, jestli je se zastřešením ježděno v době jeho nepřítomnosti.Je pro vás příjemnější dotknout se displeje vašeho mobilu a počkat, až se zastřešení samo otevře, nebo s větším či menším úsilím manipulovat s robustní konstrukcí?

Magnetická klapka

Větrací klapky v zastřešení umožňují větrání a snadnější posun. Při odsunu zabraňují shrnutí nečistot do bazénu. Aby bylo možné klapku zajistit v obou polohách, vyvinuli jsme elegantní řešení magnetické aretace, které vzhledově nenarušuje konstrukci, neruší žádné jistící prvky a je velmi jednoduché. Aretace je integrována uvnitř větrací klapky.Zapomeňte na nutnost zajišťovacích kolíků pro otevření větrací klapky. Systém magnetických pantů, které zajistí danou polohu klapky, je pohodlnějším řešením.

Design

Hlavní předností zastřešení řady Prestige je elegance linií a design. Klademe důraz na čistotu, spoje jako nýty a šrouby jsou ukryty. Přiznané jsou pouze prvky, které je třeba vidět pro správné užívání a údržbu zastřešení.Hlavní předností zastřešení řady Prestige je elegance linií a design. Spoje, tedy nýty a šrouby, jsou ukryty. Přiznané jsou pouze prvky, které je třeba vidět pro správné užívání a údržbu zastřešení.

Čelo smart open

Konstrukce je vyrobena z hliníková slitiny s povrchovou úpravou RAL 7016, 7035 a 9006. Materiál kolejiště je stříbrný nebo antracitový elox. Výplně jsou kompaktní AC nebo PC tl. 4mm, případně bezpečnostní sklo 6mm a jsou usazeny v těsnění z epdm.Naše zastřešení vám usnadní otevření čela. Zlehka uchopíte madlo a otevřete čelo. Vaše síla k tomu není potřeba. Vše vykoná důmyslný pístový mechanismus.

Vnímáme význam linií, křivek a odstínů pro váš život

Chceme být spoluarchitekty vašeho životního prostoru

Víme, co pro vás znamená nevtíravá dokonalost designu

Nabízíme jediné nekompromisní řešení