Zastřešení bazénu Prestige line Zastřešení bazénu P3

Rolujte

“Robustní, stabilní, velkoryse prostorné.
Chceme udělat dojem i na vaše sousedy.”

Elektrický pohon

Elektrický pohon integrovaný v konstrukci nenarušuje vzhled ani zástavbu zastřešení a nezasahuje do okolního prostoru. Lze jej použít jak v kolejové tak bezkolejové variantě, v obou variantách je zaručen snadný a komfortní posun. U bezkolejové varianty jsou kolečka uložena, takže konstrukce překonává nerovnosti terénu snadno (až o 50% ). Pohon je napájen slunečními kolektory umístěnými na největším segmentu a není třeba připojení k el síti. Ovládání je možné buď dálkovým ovladačem, případně mobilní aplikací.Elektrický pohon nenarušuje vzhled zastřešení a lze použít pro kolejovou i bezkolejovou variantu. Je napájen slunečními kolektory a ovládán dálkovým ovladačem, případně mobilní aplikací.

Aplikace

Aplikace POPP umožňuje ovládat zastřešení pomocí chytrého telefonu povely otevřít, zavřít a zastavit. Dále zobrazuje informace o teplotě a vlhkosti pod zastřešením a celkový počet jízd. To umožňuje uživateli sledovat, jestli je se zastřešením ježděno v době jeho nepřítomnosti.Aplikace POPP umožňuje ovládat zastřešení pomocí chytrého telefonu. Zobrazuje také informace o vlhkosti a teplotě pod zastřešením a celkový počet jízd.

Magnetická klapka

Větrací klapky v zastřešení umožňují větrání a snadnější posun. Při odsunu zabraňují shrnutí nečistot do bazénu. Aby bylo možné klapku zajistit v obou polohách, vyvinuli jsme elegantní řešení magnetické aretace, které vzhledově nenarušuje konstrukci, neruší žádné jistící prvky a je velmi jednoduché. Aretace je integrována uvnitř větrací klapky.Větrací klapky v zastřešení umožňují větrání a snadnější posun. Při odsunu zabraňují shrnutí nečistot do bazénu. Zajištění klapky je řešeno integrovanou magnetickou aretací.

Shrnovací dveře

U velkých konstrukcí je problém, že při odsunování se posunuje i čelo zastřešení. Náš systém umožní stěnu složit jako harmoniku ke svislé části konstrukce a zastřešení jednoduše odsunout. Stěna se skládá celá, případně lze shrnovací část užívat jako dveře.Náš systém umožňuje stěnu složit jako harmoniku ke svislé části konstrukce a zastřešení jednoduše odsunout. Stěna tak může sloužit jako dveře a nezabírá žádný další prostor na terase.

Design

Hlavní předností zastřešení řady Prestige je elegance linií a design. Klademe důraz na čistotu, spoje jako nýty a šrouby jsou ukryty. Přiznané jsou pouze prvky, které je třeba vidět pro správné užívání a údržbu zastřešení.Hlavní předností zastřešení řady Prestige je elegance linií a design. Spoje, tedy nýty a šrouby, jsou ukryty. Přiznané jsou pouze prvky, které je třeba vidět pro správné užívání a údržbu zastřešení.

Užité materiály

Konstrukce je vyrobena z hliníková slitiny s povrchovou úpravou RAL 7016, 7035 a 9006. Materiál kolejiště je stříbrný nebo antracitový elox. Výplně jsou kompaktní AC nebo PC tl. 4mm, případně bezpečnostní sklo 6mm a jsou usazeny v těsnění z epdm.Konstrukce je vyrobena z hliníková slitiny s kvalitní povrchovou úpravou. Materiál kolejiště je stříbrný nebo antracitový elox. Výplně jsou z různých materiálů tloušťky 4 nebo 6 mm.

Vnímáme význam linií, křivek a odstínů pro váš život

Chceme být spoluarchitekty vašeho životního prostoru

Víme, co pro vás znamená nevtíravá dokonalost designu

Nabízíme jediné nekompromisní řešení