Zastřešení bazénu Living line Akademie

Rolujte

 

Akademie je ideálním řešením pro ty, kdo hledají úspornější variantu v kombinaci s praktickým a funkčním vysokým typem zastřešení. Tento model Vám svými rozměry umožní plnohodnotné vyžití u bazénu i v chladnějším počasí.

Design

Konstrukce je nejen pevná a funkční, důraz klademe také na vzhled. Profily včetně rohů mají decentní zaoblení. Záslepky jsou z polyamidu, či častěji z hliníku a jsou v barvě konstrukce.

Pevná konstrukce

Zastřešení se skládá z jednotlivých segmentů, které jsou tvořeny třemi samostatnými rameny spojenými výztuhami. Nosná ramena mají průřez 70x40mm, což zaručuje vysokou odolnost. Spojovací materiál je nerez třídy 316 s vysokou korozivzdorností. Přestože je konstrukce šroubovaná a nýtovaná, veškeré spoje jsou skryty a nenarušují tak celkový vzhled.Konstrukce zastřešení vyniká vysokou odolností a díky užívaným materiálům i korozivzdorností. Veškeré spoje jsou skryty a nenarušují tak celkový vzhled zastřešení

Povrchová úprava

Zastřešení dodáváme standardně lakovaná práškovou barvou RAL 7035 nebo 7016, na přání lze natřít jakýmkoliv odstínem ze stupnice RAL. Používáme barvy značky Tiger, které mají vysokou životnost. Lakována je také většina krytek a záslepek. Kolejiště je z důvodu vysoké zátěže opatřeno stříbrným eloxem.Standardní barva zastřešení je RAL 7035 nebo 7016, lze natřít jakýmkoliv odstínem ze stupnice RAL. Používáme barvy značky Tiger s vysokou životností. Lakem je opatřena většina krytek a záslepek, kolejiště je natřeno odolným stříbrným eloxem.

Výplně

Používáme 3 druhy výplní. Komorový polykarbonát o tloušťce 8 mm vyniká nízkou hmotností a příznivou cenou. Výhodou kompaktního akrylátu o tloušťce 4 mm je vzhled, menší nasákavost materiálu a ideální přizpůsobení průhybu konstrukce. Kompaktní polykarbonát o tloušťce 4 mm je vhodný do míst, kde hrozí rozbití výplně.Používáme 3 druhy výplní – komorový polykarbonát pro nízkou hmotnost a cenu, kompaktní akrylát vynikající vzhledem, nenasákavostí a flexibilitou a kompaktní polykarbonát užívaný v místech, kde hrozí rozbití výplně.

Těsnění

Mezery mezi segmenty jsou zatěsněny , což minimalizuje úniky tepla. Těsnící prvky u čel jsou vysoké 80-120mm a jsou kombinovány s výklopným těsněním. Veškerá těsnění jsou vyrobeny z epdm a po obvodu výplní jsou opatřeny náběžnou hranou kvůli lepšímu odvodu vody.Těsnění v mezerách mezi segmenty i těsnící prvky na čelech kombinované s výklopnými těsněními minimalizují úniky tepla. Veškerá těsnění jsou vyrobeny z epdm a po obvodu výplní jsou opatřeny náběžnou hranou kvůli lepšímu odvodu vody.

Posuv

Snadný posuv po kolejišti zajišťuje 8 pojezdových koleček opatřených ložisky u každého segmentu. Dráha, po které jezdí, je vysoká 15 mm, kompaktní a navržená pro chození bosou nohou.