SHOWROOM

NAJVÄČŠÍ SHOWROOM V ČR

Jednotlivé naše modely sú nainštalované a pripravené na vyskúšanie v reálnych podmienkach v sídle firmy, ktoré je zároveň najväčším svojho druhu v Českej republike. S našimi produktami sa môžete zoznámiť aj v showroomoch v Prahe, Ostrave a v zahraničí.

POPP Největší showroom zastřešení bazénů v České Republice
POPP Největší showroom zastřešení bazénů v České Republice
POPP Největší showroom zastřešení bazénů v České Republice
FILOZOFIA DIZAJNU

LÍNIE, KRIVKY, ODTIENE

Vieme, čo pre vás znamená nevtieravá dokonalosť dizajnu. Vnímame význam línií, kriviek a odtieňov pre váš život. Chceme byť spoluarchitektmi vášho životného priestoru, a preto ponúkame jediné nekompromisné riešenie.

POPP designová řešení zastřešení bazénů
Prečo POPP?

O SPOLOČNOSTI

Sme česká výrobná firma pôsobiaca v obore takmer dvadsať rokov. Dlhoročné skúsenosti spolu s odbornými znalosťami sú solídnym predpokladom pre výrobu zastrešení s vysokou úžitkovou hodnotou a životnosťou. Dôkazom toho je významný podiel exportu našich produktov najmä na nemecký trh.

Prečo POPP?

VÝVOJ

Usilujeme sa o to, aby sme boli aj odvážnymi vizionármi. Nenasledujeme, ale sme nositeľmi nových technických riešení. Ako prví sme na európskom trhu predstavili integrovaný pohon a mobilnú aplikáciu pre väčší užívateľský komfort. Inovácie prinášame v technickej aj estetickej rovine, okrem iného uvedením bezkoľajnicových modelov.

Ocenenia

DIZAJN & TECHNOLÓGIE

Naša neustála snaha o rozvoj a inovácie nezostáva bez povšimnutia technických porôt na výstavách, ktorých sa pravidelne zúčastňujeme. Opakovane sme držiteľmi významných ocenení v oblasti dizajnu i technológií. Tieto ocenenia si vážime a sú pre nás zároveň veľkým záväzkom voči našim klientom.