Řemeslné zpracování

CO ZNAMENÁ PRECIZNOST ZPRACOVÁNÍ?

Záleží nám na řemeslném zpracování a estetice Stačí se podívat zblízka na detaily zastřešení, přejet rukou po spojích konstrukce. Precizně sesazené rohy, hrany, hladké spoje..

Nosnou konstrukci zastřešení tvoří robustní čtyřkomorové profily 70x75mm. Jednotlivé segmenty mají mezi sebou mezeru pouhých 15mm, což je u konstrukce široké až 7m důkazem vysoké přesnosti zpracování. Zastřešení tak působí velmi kompaktně. Jako těsnění mezi segmenty používáme jemný polypropylenový kartáč, který perfektně doléhá a neškrábe povrch konstrukce.

text
Sklo

CO JE PRŮHLEDNĚJŠÍ NEŽ SKLO?

Kombinace robustních profilů a skleněných výplní vytváří dojem velmi subtilní konstrukce, která tak lépe zapadne do okolí.

Když jste uvnitř zastřešení, pohled přes čiré sklo vám navodí pocit větší blízkosti a propojení se zahradou. Sklo můžete udržovat dokonale čisté a při údržbě se nemusíte bát škrábanců.

Výplně tvoří bezpečnostní sklo vsg 33.2 se zesílenou fólií a zabraňuje úrazu při rozbití.

text
RED DOT award

Model zastřešení Prestige P8 získal v roce 2020 prestižní cenu RED DOT product design za nejlepší výrobek ve své kategorii. Toto ocenění je pro nás důkazem, že naše produkty děláme dobře.

Vyjádření poroty: “Zastřešení bazénu upoutá moderním ovládáním, které nabízí uživatelům vysoký stupeň provozního komfortu.”

text