SHOWROOM

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM V ČR

naše jednotlivé modely jsou instalovány a připraveny k odzkoušení v reálných podmínkách v showroomu v sídle firmy. který je zároveň největším svého druhu v České republice. Je možné se s našimi produkty seznámit také v showroomech v Praze, Ostravě a v zahraničí.

POPP_zastreseni_bazenu_Showroom_9-web
POPP_zastreseni_bazenu_Showroom_1-web
POPP_zastreseni_bazenu_Showroom_23-web
FILOSOFIE DESIGNU

LINIE, KŘIVKY, ODSTÍNY

Víme, co pro vás znamená nevtíravá dokonalost designu. Vnímáme význam linií, křivek a odstínů pro váš život. Chceme být spoluarchitekty vašeho životního prostoru, a proto nabízíme jediné nekompromisní řešení.

Rendr P7-upr2-web
Proč POPP?

O SPOLEČNOSTI

Jsme česká výrobní firma působící v oboru téměř dvacet let. Dlouholeté zkušenosti spolu s odbornými znalostmi jsou solidním předpokladem k výrobě zastřešení s vysokou užitnou hodnotou i životností. Důkazem toho je významný podíl exportu našich produktů zejména na německý trh.

proc-popp-1
Proč POPP?

VÝVOJ

Usilujeme o to, abychom byli také odvážnými vizionáři. Nenásledujeme, nýbrž jsme nositeli nových technických řešení. Jako první jsme na evropském trhu v představili integrovaný pohon a mobilní aplikaci pro větší uživatelský komfort. Inovace přinášíme v technické i estetické rovině mimo jiné uvedením bezkolejových modelů.

proc-popp-2
Ocenění

DESIGN & TECHNOLOGIE

Naše neustálá snaha o rozvoj a inovace nezůstává bez povšimnutí technickým porotám na výstavách, kterých se aktivně účastníme. Jsme opakovaně držiteli významných ocenění v oblasti designu i technologií. Těchto ocenění si vážíme a jsou pro nás zároveň velkým závazkem vůči našim klientům.

oceneni
Plakát k publicitě-web2