O nás

Scrollen Sie

Showroom Velké Bílovice

PROČ BYSTE MĚLI NAVŠTÍVIT NÁŠ SHOWROOM

DŮVODŮ JE HNED NĚKOLIK

Největší showroom bazénů a zastřešení v ČR. Udělejte si lepší představu, jak má Váš bazén vypadat. Ochotně Vám poradíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Dozvíte se na místě všechny informace, které Vás zajímají. A především, návštěva showroomu Vám usnadní konečné rozhodnutí.

Showroom Velké Bílovice

– Název projektu: Marketingová podpora výrobků společnosti POPP s.r.o. na zahraničních trzích
– Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0004595
Popis projektu: cíle a výsledky projektu. Postačí stručně, například:
Projekt je realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Cílem projektu je rozšířit mezinárodní působení společnosti POPP s.r.o. podporou účasti na veletrhu Pool and garden v Rakousku a na veletrhu Stora villamässan ve Švédsku v roce 2016. Účast na veletrzích napomůže k navázání nových obchodních partnerství ve výše uvedených zemích a podpoří zvýšení poptávky po produktech společnosti.
-Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

O společnosti

Jsme česká výrobní firma s téměř dvacetiletou činností v oboru. Naše dlouholeté zkušenosti a odborné i praktické znalosti jsou solidním předpokladem k výrobě zastřešení s vysokou užitnou hodnotou i životností. Důkazem toho je významný podíl exportu našich produktů zejména na německý trh.

Vývoj

Usilujeme o to, abychom byli také odvážnými vizionáři. Nenásledujeme, nýbrž jsme nositeli nových technických řešení. Jako první jsme v Evropě představili integrovaný pohon a mobilní aplikaci pro větší uživatelský komfort. Inovace přinášíme v technické i estetické rovině mimo jiné uvedením bezkolejových modelů.

Certifikáty

Naše výrobky získaly označení CE a jsou tedy v souladu s legislativou Evropské Unie. Máte tak jistotu, že zastřešení značky POPP splňují veškeré funkční i bezpečnostní normy. I když tato skutečnost není v oboru zdaleka samozřejmostí, my chceme být zodpovědnými partnery v důležitých otázkách Vaší bezpečnosti.

Průmyslové vzory

Velké úsilí věnujeme inovacím a chápeme je jako nezbytný předpoklad pro prvotřídní výrobu. Všechny komponenty navrhujeme sami a naše užitné vzory pro technická řešení jsou chráněny Úřadem průmyslového vlastnictví.

Design

Při vývoji i výrobě respektujeme pravidla designu, jakými jsou čistota linií, harmonie odstínů i elegance v řešení technických prvků. Rozumíme Vašemu přání dodat své zahradě vysokou estetickou úroveň.
Komunikujeme s architekty i designéry, abychom svými produkty splňovali Vaše vysoká estetická očekávání.

Ocenění

Naše neustálá snaha o rozvoj a inovace nezůstává bez povšimnutí technickým porotám na výstavách, kterých se aktivně účastníme. Jsme opakovaně držiteli významných ocenění v oblasti designu i technologií ForArch 2014, ForArch 2015. Těchto ocenění si vážíme a jsou pro nás zároveň velkým závazkem vůči našim klientům.