Skládací dveře

Snadno propojíte prostor bazénu se zahradou. Celou čelní stěnu tvoří křídla spojená panty, zavěšená na pojízdných nosičích s průmyslovými ložisky. Celou stěnu tak snadno seskládáte na stranu a zastřešení tím otevřete dokořán. Otevřená celá čelní stěna je bez prahu. Zastřešení tak můžete i se stěnou odtáhnout od bazénu, aniž byste museli pohybovat s nábytkem uvnitř.

text
Otevírací čelo - PAV

Nepotřebujete sílu k tomu abyste otevřeli čelo zastřešení. Pohyb otevírání určuje mechanismus a hmotnost nadlehčují písty. Otevření nebo zavření je tak neuvěřitelně snadné a rychlé.

S otevřeným čelem přejede zastřešení přes překážky jako je například obruba bazénu, ale zvládne i větší jako je chrlič (vodopád) nebo žebřík.

text
Magnetická klapka

Magnetickou klapku využijete pro rychlé odvětrání vašeho bazénu. Snadnou manipulaci oceníte, není třeba zajišťovat, otevřete, zavřete. V každé poloze klapku přichytí a podrží magnet.

Klapka se používá k větrání bazénu a při otevření usnadňuje pohyb zastřešení. Její zajišťování v otevřené nebo zavřené poloze je nepohodlné, proto jsme do pantů integrovali magnety, které ji v daných polohách drží.

Jak snadné.