Chytré otevírání

MAGNETICKÁ KLAPKA

Nejen pro odvětrání interiéru vašeho bazénu slouží magnetická klapka. Její výhodou je, že svoji polohu otevřeno udržuje pomocí systému magnetických pantů a není proto třeba žádného mechanického zajištění.

Chytré otevírání

SMART OPEN

Odvětrání bazénu je se systémem smart open velmi snadné. Uchopte madlo předního čela vašeho zastřešení a ve třech krocích otevřete lehkým pohybem celou čelní část.

 

POPP Zastřešení bazénu
Chytré otevírání

SKLÁDACÍ DVEŘE

Umožňuje úplné otevření celé čelní části vašeho zastřešení. Můžete pak následně snadno odtáhnout celou konstrukci bez nutnosti manipulace s nábytkem.

Chytré ovládání

MOBILNÍ APLIKACE

Zastřešení se umí posouvat pouhým stisknutím tlačítka. Nebo použijte aplikaci POPP CONTROL ve vašem telefonu. Aplikace umožní nejen ovládání, uzamčení, ale máte zároveň neustále na dosah všechny důležité informace o aktuálním stavu baterie, teploty pod zastřešením.

 

Chytrý posuv

BEZKOLEJOVÝ POSUV

Odhoďte své představy, že každé zastřešení vyžaduje vodící koleje, které překážejí a zadržují nečistotu v okolí bazénu. Naše zastřešení takové koleje nepotřebuje.

Chytrý pohon

POHON INTEGROVANÝ V KONSTRUKCI

celý systém skládající se z baterie, motoru a řídící jednotky je dokonale integrovaný v profilu konstrukce. Zastřešení tak působí velmi esteticky, protože je vše dokonale ukryto v konstrukci. Systém je napájený solárním panelem, a proto nezávislý na elektrické síti a zcela bezpečný.